سانلی ( کیا الکترونیک ارس) با بیش از 20 سال سابقه ی تهیه، تولید و توزیع انواع ترازو ها با مشارکت کمپانی های معروف و معتبر ژاپن، کره و چین همراه با کلیه خدمات در زمینه ی راه اندازی دستگاه های توزین و اندازه گیری، مشاوره، آموزش، خدمات پس از فروش و گارانتی در خدمت صنایع ایران عزیزمان می باشد.


در حال حاضر زمینه ی فعالیت ما در مجموعه ی سانلی تهیه، تولید و توزیع انواع ابزارلات توزین، ترازو و قطعات و لوازم جانبی می باشد و در راستای کسب رضایت بیشتر شما عزیزان و ایجاد فضایی امن برای خرید آسان همراه با اطمینان خاطر، اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین نموده ایم.


                                                                                                                                                               

هدف ما بومی سازی تکنولوژی ساخت انواع ترازو داخل کشور می باشد و طی سال های اخیر، با عنایت خداوند و همراهی شما عزیزان، پیشرفت قابل ملاحظه ای در این راه داشته ایم.
هم چنین آرمان مدیریتی خانواده سانلی در راستای ایجاد اشتغال در سراسر ایران عزیزمان است و در همین راستا اولین کارخانه تولیدی را در شهرک صنعتی مرند واقع در آذربایجان شرقی بنا نهاده ایم؛ باشد که با تکیه بر لطف الهی و همراهی شما عزیزان در این راه سربلند و موفق باشیم.

آیت الله خامنه ای در دیدار باجمعی
از تولیدکنندگان ، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب

                "تنها راه‌حل مسائل موجود این است که مسیر تقویت و رونق تولید داخلی را با جدیت ادامه دهیم و با تصمیمات صحیح و اقدامات لازم، موانع را برطرف کنیم که آثار مثبت حرکت در این  مسیر، نسبت به قبل مشهود است.

...
                   ان‌شاءالله با استفاده از ظرفیتهای بی‌نظیری که تنها بخشی از آنها مورد استفاده قرار گرفته و به برکت فعالیت فعالان اقتصادی، تحریمها  را از تهدید به فرصت تبدیل خواهیم کرد."
سبد خرید